Pasta na krwawiące dziąsła 2019-10-22
10,75 zł
Cały kraj / internet

AJONA Pasta do zębów


Masz problem z krwawiącymi dziąsłami? 
Cierpisz z powodu chorób przyzębia? 

Koniecznie wypróbuj wyjątkowy koncentrat do higieny jamy ustnej – Pasta do zębów Ajona. W składzie produktu zawarto m.in. węglan wapnia, bisabolol oraz olejki eteryczne.Skład Ajona Pasta do zębów:
Calcium Carbonate, Sodium Bicarbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Bisabolol, Saccharin, Urea, Diammonium Phosphate, Algin, Tricalcium Citrate, Glycerin, Aqua, Anethol, Citronellol, Eucalyptol, Eugenol, Geraniol, Linalool, Mentha viridis, Menthol, Thymol.
Działanie Ajona Pasta do zębów:
Produkt do codziennej higieny i pielęgnacji jamy ustnej, jego unikalny skład zapewnia skuteczne oczyszczenie zębów i wzmocnienie dziąseł. Pasta do zębów Ajona w szczególności polecana jest w przypadku chorób przyzębia oraz przy problemie krwawiących dziąseł. Jest to pasta-koncentrat, której minimalna ilość wystarczy do dokładnego oczyszczenia jamy ustnej! Formuła opiera się na węglanie wapnia i wodorowęglanie sodu, które to oczyszczają zęby. Dodatkowo substancja aktywna pozyskiwana z rumianku, czyli bisabolol działa przeciwzapalnie. Olejki eteryczne, wśród których są m.in.: mentol, eukaliptol i tymol, wykazują właściwości bakteriobójcze, a mocznik i wodorofosforan amonu – antybakteryjne. Produkt likwiduje 99% bakterii znajdujących się w jamie ustnej, czyli skutecznie działa przeciwko próchnicy, paradontozie, zakażeniom dziąseł oraz przeciwko nieprzyjemnemu zapachowi z ust. Pasta długotrwale odświeża oddech.
Zastosowanie:
Ajona Pasta do zębów przeznaczona do stosowania w codziennej higienie i pielęgnacji jamy ustnej. Rekomendowana w przypadku krwawiących dziąseł i chorób przyzębia.
Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie zawiera fluoru, konserwantów i barwników.
Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.
Sposób użycia Pasty do zębów Ajona:
Należy myć zęby dwa razy dziennie. Szczotkowanie powinno trwać przynajmniej trzy minuty. Jednorazowo należy zastosować ilość pasty wielkości główki od zapałki.

https://www.i-apteka.pl/product-pol-37711-AJONA-Pasta-do-zebow-25ml.html
Ocena: 0
Wyświetleń: 97 Dodał(a): Adam
Komentarze